top fight logo export web

Odsouhlaseno, domluveno! Box pozná prvního nezpochybnitelného šampiona v těžké váze

Ještě nikdy se v novodobé historii boxu nestalo, aby nějaký boxer z těžké váhy v jeden moment držel všechny čtyři prestižní tituly. To se ovšem už letos změní, protože byla právě odsouhlasena jedna z největších bitev všech dob!

Jak potvrdil šéf stáje Top Ranku Bob Arum, všechny potíže, které předcházely duelu mezi Anthonym Joshuou a Tysonem Furym, byly právě vyřešeny, což znamená, že onomu zmíněnému zápasu už nic nebrání.

„Slavnostně mohu prohlásit, že jsme se konečně dohodli. Všechny potřebné náležitosti i nesrovnalosti byly vyřešeny a z toho, co teď vím, mohu potvrdit, že ten souboj dostává zelenou,“ oznámil Bob Arum v rozhovoru pro ESPN.

Anthony Joshua vyzve v boxu Tyson Furyho

Žádné konkrétní datum však zatím nebylo stanoveno, totéž platí i o místě konání. Spekuluje se ovšem, že by tuto monstrózní těžkotonážní bitvu o všechny čtyři prestižní boxerské tituly mohla hostit Asie. Velmi lákavé nabídky zasílají zejména šejkové.

Budeme-li se držet současných spekulací, první vzájemné měření sil by se mohlo odehrát v polovině léta. Oba boxeři ale budou mít ve smlouvě i dodatek o odvetě. Ta by se už měla uskutečnit před britským publikem.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.