top fight logo export web
Cris Cyborg

Odveta s Nunes bude! věří Cyborg. Ať už v kleci, nebo mimo ni

Cris Cyborg hodlá napravit jediné zaváhání, které kazí její jinak skvostnou profesionální MMA kariéru. 

Současná šampionka pérové váhy Bellatoru a bývalá vládkyně pérové váhy UFC potkala za posledních sedmnáct let jenom jedinou přemožitelku, a tou se stala Amanda Nunes.

Ke smůle Cris, v tom duelu inkasovala spoustu tvrdých úderů už v úvodu prvního kola, že po necelé minutě bylo po všem. „Taková já přeci nejsem!“ bědovala na konci roku 2018 a dožadovala se odvety, které se ale dodnes nedočkala.

Protože se objevily spory s Danou Whitem, opustila Cyborg UFC a vydala se do Bellatoru, kde si přístup vedení organizace k zápasníkům nemůže vynachválit. Nároku na svou vysněnou odvetu se ale stále nevzdává.

Cris Cyborg problemy ufc boj

„Byla bych ráda, kdyby se uspořádal nějaký turnaj mezi organizacemi. Všichni ví, kdo je Amanda Nunes zač. Všichni ví, že se mi odvetu bojí dát. Celé čtyři roky se o ten zápas zajímám a nebudu mít klid, dokud ho nedostanu,“ prohlásila ve vysílání TMZ Sports brazilská šampionka.

Lehké to ovšem nebude, nějaká spolupráce mezi konkurenčními organizacemi, jako jsou Bellator a UFC, se rozhodně neplánuje…

„Nevylučuji, že se ten zápas musí nutně uskutečnit v kleci. Nikdo nevíme, co nám nabídne budoucnost. Já sama ovšem vím, že k tomu dojde a že já rozhodně nejsem tím, kdo se odvety bojí,“ popíchla svou protivnici.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!