top fight logo export web
conor mcgregor zlost

Oliveira: Být to čistě na mně, tak je mým příštím soupeřem McGregor

Peníze hýbou světem a Charles Oliveira tu není jen proto, aby se za málo peněz pral s tím nejlepším, co divize nabízí.

Pomalu se to zdá být už oficiální, dokonce i Dana White o tom mluvil v rozhovoru pro TMZ Sports. Charles Oliveira by měl v říjnu či listopadu bojovat proti Islamu Makhachevovi o uvolněný titul lehké váhy. Jedná se však o rozhodnutí, které brazilskému válečníkovi příliš nelichotí.

Oliveira vs. McGregor?

„Proč bych měl bojovat s někým, kdo se zde v podstatě stále ještě nijak neuvedl? Každý si svou cestu na vrchol musel nějak zasloužit, každý se musel prát s elitou, ale to Makhachev ještě neudělal,“ poznamenával bývalý šampion, který o pás přišel kvůli tomu, že na turnaji UFC 274 nesplnil váhový limit.

Namítat ovšem nehodlá. „Jak už jsem řekl, já nejsem tím, kdo si vybírá soupeře. Budu bojovat s tím, na koho si UFC ukáže, ale narovinu vám povím, že kdyby to záleželo čistě na mně, tak je mým příštím soupeřem Conor McGregor,“ odhalil zcela upřímně.

Důvody známe všichni sami. „Víte, pro mě je v této chvíli nejdůležitější, abych finančně zabezpečil svou rodinu. A na to neznám široko daleko lepšího člověka, který by mi v tom mohl pomoct, než je Conor McGregor. On je tady legendou, takže to neberu jako nějaký krok zpátky,“ povídá.

conor mcgregor sluzba

A že má Notorious dvě prohry v řadě? Na tom údajně nezáleží. „I kdyby měl tři, tak to nevadí. Tohle je člověk, který tvořil historii. On je strůjcem celého MMA, takže co se mě týče, souboji s ním budu vždy nakloněn,“ sdělil Oliveira na stanici ESPN.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.