top fight logo export web
Paddy Pimblett podepsal smlouvu s UFC

Oliveira či McGregor? Ani jeden! Paddy Pimblett vidí hrozbu v někom jiném

Paddy Pimblett se hodlá probít až na samotný vrchol lehké váhy, kde vidí hrozbu jenom v jednom jménu.

Současným šampionem divize do 70 kg je Brazilec Charles Oliveira, jenž zatím nestačí nikoho udivovat. Poslední roky se prodral přes Kevina Leeho, Tonyho Fergusona, Michaela Chandlera i Dustina Poiriera, přesto v něm Pimblett největší hrozbu přímo nevidí.

„Charlese se tolik nebojím, jelikož sám mám dobrou zem a v postoji bych řekl, že jsem dokonce lepší. Osobně zde za největší hrozbu považuji Justina Gaethjeho, protože má velmi, velmi razantní údery a moc dobrý wrestling,“ konstatoval sedmadvacetiletý anglický objev, jenž zatím pod taktovkou MMA velikána podstoupil jeden zápas. Ten druhý jej bude čekat v březnu.

„Justina je prostě velmi těžké stáhnout na zem a ne každý je připravený se s ním prát v postoji. Díky svým dovednostem je to můj oblíbený fighter a také věřím, že to je ta nejtěžší zkouška, kterou mohu v UFC potkat,“ řekl prostřednictvím givemesport bývalý šampion z Cage Warriors.

Kdyby podobné svědectví Paddy neučinil, mohl by si někdo myslet, že se v závislosti na svých předchozích rozhovorech vůbec nikoho nebojí. Jak totiž sám tento liverpoolský rodák řekl, je mu souzeno, aby se stal šampionem a aby si všichni fanoušci zpívali jeho jméno. K tomu mu údajně postačí už jenom dvě nebo tři výhry.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.