top fight logo export web
UFC 269 Charles Oliveira

Oliveira: Gaethje je strašně falešný člověk, který pomlouvá lidi za jejich zády

Na oko to vypadalo, že by k sobě tato dvojka mohla chovat vzájemný respekt. Ale respekt je něčím, co si musíte zasloužit.

Když Charles Oliveira přemohl Dustina Poiriera, přišel za ním do ústranní Gaethje, aby mu pogratuloval. „Opravdu sis zasloužil vyhrát, byl to skvělý výkon,“ řekl mu údajně. Ale jen o pár minut později před televizními obrazovkami náhle otočil.

„Tohle mě na Justinovi štve, poslední dobou kecá strašně moc blbostí. V jednu chvíli mi do tváře říká, jak mě respektuje, a o dvě minuty později mě před kamerami pomlouvá, že už se nemůže dočkat, až mi rozbije hubu a že jsem pro něho snadná kořist,“ vytýkal Oliveira.

„Takhle se podle mě chová falešný člověk, který nikdy nemůže mít mé uznání. Vůbec netuším, jestli je to jeho osobnost, nebo jestli se jenom snaží promovat fight, ale dělá ze sebe někoho, kým není,“ říká.

„Buďto se budete chovat jako grázl celou dobu a celou dobu budete také používat trashtalk, anebo zůstanete u uznání a budete sami sebou. Nemůžete to míchat dohromady, v jednu chvíli mi mazat med kolem huby a za pár chvil mi bodat kudlu do zad,“ uvedl Oliveira v interview pro Trocacao Franca podcast.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.