top fight logo export web
Uznávám Oliveiru, ale je třeba si přiznat, že má velké štěstí, že je šampionem, konstatuje Poirier

Oliveira je tím nejvíce podceňovaným šampionem široko daleko, přitom je kvalitnější jak Poirier, míní UFC veterán

Respekt je něco, co si musíte zasloužit. A Charles Oliveira je i navzdory své skvostné výherní sérii moc měkkým bojovníkem, aby uměl budit zájem.

Proto to dopadá tak, že se většina lidí na Oliveiru dívá jako na člověka, který se k titulu lehké váhy dostal snad až omylem. On ovšem drží sérii devíti výher v řadě a hravě si poradil s takovými jmény, jako jsou Kevin Lee či Tony Ferguson.

Teď bude na brazilského šampiona čekat duel s Dustinem Poirierem a málokdo věří, že svůj pás úspěšně obhájí… Tedy málo z té běžné MMA komunity, UFC veteráni to vidí jinak.

„Tohle je problém dnešní doby. Abyste budili zájem a získali si respekt, musíte se umět prodat. Charles je ale moc tichý a plachý šampion, jehož postoj vůbec nevyvolává zájem,“ dostával se ke slovu známý veterán Chael Sonnen.

„Respekt je něco, co si člověk musí zasloužit. Musíte se umět prodat, dát o sobě vědět, ale Charles je pro tuto hru možná až příliš pokorný, proto ho spousta lidí podceňuje, a přitom je lepší než Poirier. Skutečně si myslím, že pokud se bude striktně držet svého herního plánu a bude využívat své země, pak Dustina ukončí na submisi,“ předvídá Sonnen ve svém podcastu.

„Divize lehké váhy je nejvíce nabitá kvalitou. Pokud se zde stanete šampionem, rozhodně to není náhoda, ovšem Charles je nejvíce podceňovaným držitelem pásu široko daleko. Z nějakého důvodu ho lidé neuznávají a já si myslím, že si za to dost může sám svým přístupem,“ zanalyzoval Sonnen.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.