top fight logo export web
Charles Oliveira predpoved zapasu

Oliveira: Nechci Gaethjeho nějak hanit, ale už předem jsem věděl, že na mě nemá

Charles Oliveira už před zápasem s Justinem Gaethjem věděl, že si jde pro jasné vítězství.

Kdyby něco podobného řekl ještě před bitvou a náhodou by to nevyšlo, každý by ho dneska skalpoval. Jenže ono to vyšlo, a tak mu pomalu spousta lidí začíná dávat za pravdu. „Tohle je skutečně ta nejlepší lehká váha současnosti!“ zní názory. A Oliveira si tuto slávu užívá.

„Porazil jsem Leeho, Fergusona, Chandlera, Poiriera, Gaethjeho a jsem připravený porazit i McGregora… Řekněte mi, kdo tu má lepší resumé než já?“ ptal se, leč nevyžadoval žádnou odpověď.

„Znám moc dobře své kvality a vím o sobě, že jsem vyvolený. Bylo mi souzeno, abych si prošel vším tím, čím jsem si prošel, a stal se nejlepším MMA bojovníkem planety,“ chválil se.

„A se vší úctou s Justinovi Gaethjemu, pro mnohé je to velký soupeř, jeho pravačka skutečně umí vypínat pojistky, ale proti mně nic neměl. Už dopředu jsem věděl, že mi nebude mít jak vzdorovat,“ pronesl.

„Jsem lepší jak na nohou, tak i na zemi. Mám mnohem lepší grappling, wrestling, jsem mentálně mnohem více odolný. K žádnému z těchto aspektů se Justin nepřibližuje. Kdybych chtěl, mohl jsem ho stáhnout na zem a uškrtit v rámci jedné minuty. Já mu dal ale šanci něco předvést v postoji a i tam jsem mu ukázal, že na mě nemá,“ řekl.

V Oliveirovi se tedy očividně po všech těch výhrách probudilo nové sebevědomí, které rád dává všem najevo. Doposud se však může takto naparovat, jelikož mu všechny výsledky zatím jdou na ruku.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Registrovat se můžete zde.

betano mobil

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.