Top-Fight.cz - bojové sporty
Francis Ngannou team

Francis Ngannou je doposud možná šampionem těžké váhy UFC, ale kdyby se skutečně přesunul do boxerského ringu, všechny jeho přednosti by rázem vymizely.

Kamerunský Predátor má od dětství jeden sen, o kterém v posledních dnech mluví pořád a stále dokola. Údajně nebude moct ukončit kariéru dříve, než si vyzkouší pár zápasů mezi šestnácti provazy, kde by se navíc rád střetl s nějakými velkými jmény.

Tyson Fury jeho volání vyslyšel, a dokonce se i nabídl, že nebude-li UFC chtít Francise pustit do ringu, přejde on za ním do klece. Díky tomuto vzkazu již nemůžeme jejich vzájemný zápas brát jako pouhou spekulaci.

„Já jsem pro každou zábavu, která přinese sledovanost, ale osobně musím říct, že tady Ngannou dělá velkou chybu. Pokud by došlo na fight pod taktovkou ryze boxerských pravidel, tak ho Fury rozcupuje na malinkaté kousíčky, a to jsem ve své predikci ještě skromný,“ zanalyzoval potenciální průběh „Sugar“ O’Malley.

„Z Predátora by se stala krotká kočička. Až tak moc Furymu věřím. I kdyby měl Ngannou větší sílu, větší razanci úderů, tak ho z té technické stránky Fury naprosto rozcupuje,“ domnívá se O’Malley.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
  • Top-Fight.cz
  • UFC
  • O’Malley hodnotí Ngannouovy šance proti Furymu. Z Predátora by se stala krotká kočička