top fight logo export web
O’Malley: Já jsem největší hvězda bantamové váhy. A Dillashaw? Cory z něj ty drogy už vymlátí

O’Malley: I Chito Vera ví, že jsem stále neporažený a že nade mnou nevyhrál. Odveta je však nevyhnutelná

Jsou lidé, které zkrátka nikdy nepřesvědčíte o opaku, i když víte, že nemají pravdu. Sean O’Malley je jedním z nich.

„Sugar“ je dle svého neochvějného názoru nejlepším a nejpopulárnějším MMA bojovníkem planety. Kam se hrabe takový Conor McGregor, který se postupně odsouvá na druhou příčku…

Pokud jste tedy nejpopulárnější postavou světa, nebylo by pro vaši reputaci dobré, kdyby se na ní nacházel nějaký neúspěch v podobě porážky, jež navíc přišla s tak “průměrným” soupeřem, jako je Marlon Chito Vera. I proto si O’Malley žádnou prohru nepřipouští.

„Chito je na mě naštvaný. Je na mě naštvaný, jelikož sám ví, že mě neporazil a že zůstávám stále neporažený. On žije pouze v nějakém přeludu. Rozhodně se mi kvalitou nemůže vůbec rovnat,“ odvážil se tvrdit O’Malley.

„I tak si ovšem myslím, že nás odveta jednoho dne nemine. Potřebuju z Chita vymlátit tu chybnou představu, podle které nade mnou drží nějakou výhru, což určitě není pravda,“ přiostřil v podcastu u Michaela Bispinga.

Pokud se podíváme na žebříček bantamové váhy UFC, Verovi zde náleží osmá příčka a O’Malleymu dvanáctá. Tato bitva, odveta, tedy dává maximální možný smysl. Vstoupit by do ní mohl už jen Cody Garbrandt, který se nechal slyšet, že plánuje opětovný návrat do bantamu, aby Sugarovi osobně nakopal zadek. Uvidíme tedy, která varianta bude nakonec pro fanoušky zajímavější.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.