top fight logo export web
khamtat chimaev ufc

Opovaž se přede mnou utéct do jiné váhy! varuje Chimaev Usmana

Ještě jedna výhra a Khamzat Chimaev půjde o titul. Doufá ovšem, že před ním do té doby Usman neuteče.

Současný velterový šampion si totiž už začíná hrát s myšlenkou, že by se přesunul do nové hmotnostní kategorie. Tou ovšem nemá být střední váha, která by byla logickým krokem pro mnoho ostatních bojovníků, nýbrž rovnou váha polotěžká.

„Když byl šampionem Jan Blachowicz, plánoval jsem, že se za ním přesunu do devadesát trojky. Skutečně jsem věřil, že bych ho porazil. Navíc bych tak zavřel pusu všem těm kritikům, kteří stále nechápou, kdo je tu nejlepší MMA zápasník planety,“ oznámil pro portál MMA Junkie Usman.

Tímto tvrzením ovšem vzbudil více rozruchu, než může být na první pohled patrné. Nejhlasitější byl pravděpodobně komentář Khamzata Chimaeva, který cítí, že se velterový šampion začal bát.

„Kamaru moc dobře ví, že si pro něho jdu. Ví, že jsem schopný ho ukončit do druhé minuty prvního kola. Jsem už tak strašně blizoučko, a tak se mi snaží vyhnout,“ informoval nenasytný švédský vlk skrze své sociální sítě.

„Usmane, opravdu se ani nepokoušej přede mnou utéct. Ukončím tebe i všechny tvé kamarády. A pokud utečeš, budeš znám jako srab, který veřejně přizná, že se mě bojí. Na to nezapomínej,“ zaslal mu důrazné varování.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Registrovat se můžete zde.

betano mobil

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.