top fight logo export web
c992916b88b5966c8b50bae1f0f7e5df11bae813

Opravdu má UFC své oblíbence, na které nedá dopustit? Chael Sonnen o tom nepochybuje

Nejprve s tím přišla Ronda Rousey, pak to podpořila Miesha Tate a nyní s tím vychází napovrch i Chael Sonnen. Co mají tyto tři osoby společného? Všechny sdílí stejnou minulost pod tutéž značkou…

Poměrně rozporuplnou novinku vyslal do světa zápasník z těžké váhy, pro něhož UFC mělo kdysi v srdci také své čestné místo. Zdali tam je ještě teď, o tom se dá v rámci jeho posledního tvrzení na adresu velké bojové organizace dost polemizovat. 

UFC má své oblíbence

„Je to tu stále dokola. Jak Conor nenapadl autobus, jak Jones nikdy nepodváděl, jak Lesnar nikdy nebral steroidy atd.,“ uvedl hnedka zostra. „Někdo během své dlouhé kariéry projde antidopingovou kontrolou devadesátkrát a nic mu nenajdou, někdo jen pětkrát a má dva nálezy…,“ pokračoval. 

Chael už nyní zápasí pod podpisem Bellatoru, takže mu podobné dění může být jedno, ovšem on sám se dost často a rád rozpovídá na všechna možná témata, která souvisí s bojovými sporty. Dle jeho prognóz tu je dost silná pravděpodobnost, že se našel Whiteův další potenciální oblíbenec. 

„Když se podíváte na Bena Askrena (jehož UFC získalo při výměně z ONE Championship), pak poznáte jisté rysy, jež se Danovi přímo zamlouvají. Je to doposud neporažený válečník, umí propagovat zápasy i rýpnout si do soupeře. Jsem si jistý, že dříve nebo později budu mít v tomhle pravdu,“ dodává.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!