top fight logo export web
Khabib Makhachev Oliveira

Opravdu nevím, jestli je historicky lepší Khabib nebo Oliveira, přemítá UFC komentátor

Když Khabib odcházel do důchodu, měl za to, že ho několik let nikdo nepřekoná. Ironie osudu ale byla příliš silná.

Sotva Orel pověsil rukavice na hřebík, prodral se na vrchol lehké váhy brazilský bojovník, kterého ještě před pár lety většina lidí nepovažovala za nějakou hrozbu.

Tehdy totiž prohrával s borci, jako jsou Cub Swanson, Paul Felder, Ricardo Lamas, Anthony Pettis či Max Holloway, dnes ale jako lavina sráží každého, kdo se mu postaví do cesty.

„Ta proměna byla neuvěřitelná a já se opět musím opakovat, že bych velmi moc rád viděl zápas Charlese Oliveiry s Khabibem Nurmagomedovem. Protože když se mě dnes zeptáte, který z těchto dvou bojovníků je lepší, tak vám nebudu schopen odpovědět,“ uvedl známý UFC komentátor Jon Anik.

„Khabib měl 29-0, to, že zůstal neporažen, mu nelze upřít, ale bohužel se nepral s tou elitou tak dlouho. To Charles Oliveira ve své podstatě už porazil stejně kvalitní jména. A pokud pomineme ty jeho předchozí porážky, tak se klidně může stát nejlepší lehkou vahou celé historie,“ přidával.

Chandler Oliveira

A podobně odlišné jsou i názory fanoušků. Ti se stále přiklání na stranu Khabiba už jen proto, že ve svých zápasech vždy dominoval a neinkasoval prakticky žádné údery, ale pokud jde o seznam poražených soupeřů, dokáže se „do Bronx“ Orlovi již rovnat.

„Kevin Lee, Tony Ferguson, Michael Chandler, Dustin Poirier, Justin Gaethje, to je celá řada zabijáků. Samozřejmě, dá se pochybovat o tom, zdali Lee a Ferguson byli ve své životní formě, když Oliveirovi čelili, ale i tak to dříve byly ohromné hrozby,“ pověděl Anik.

„Rád bych Khabiba s Charlesem nechal bojovat mezi sebou. Přeci jen je to pořád stejná věková kategorie, oba disponují hodně, hodně podobným stylem a fanoušci si zaslouží vědět, kdo by vyhrál,“ znělo jeho přání.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!