Top-Fight.cz - bojové sporty
  • Top-Fight.cz
  • UFC
  • Ortega pro mě bude snadný soupeř, věří si Volkanovski. Kdy přijde ukončení?

Ortega pro mě bude snadný soupeř, věří si Volkanovski. Kdy přijde ukončení?

Alexander Volkanovski je nadšený z toho, jakého snadného soupeře mu UFC předhodilo pro svou další obhajobu.

Brian Ortega je přesvědčený, že mu prohra s Maxem Hollowayem dost pomohla. Ukázala mu směr, jakým se má vydat, a donutila ho zaměřit se na chyby, kterých si dříve nevšímal.

Jeho nové já jsme mohli vidět už v duelu s nebezpečnou Korejskou Zombie, která v tomto zápase nemohla najít své ideální tempo.

Ačkoliv se Ortega dle svého dost posunul, šampion Volkanovski v tom nějaké nebezpečí neshledává. Ba naopak, očekává další rutinní obhajobu, která prý tentokrát ani nedojde na body.

Alexander Volkanovski vs. Brian Ortega

„Brian je na můj styl jako dělaný. Je to pro mě jeden z nejlehčích soupeřů. Má sice odolnou bradu, ale také je dost tvrdohlavý. Já proti němu nastolím úplně nové tempo. Takové, na které není zvyklý,“ poodhaluje novozélandský mistr z divize pérové váhy UFC.

„Věci, kterým se věnuji nyní na tréninku, s těmi nebude schopný držet krok. Myslím si, že ukončení přijde někdy v polovině utkání,“ predikuje Volkanovski.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
viktor pesta ragozin

Viktor Pešta jednal s bojovou organizací RFA! Odejde z OKTAGONu?

Bojová organizace RFA do toho vlítla pěkně zhurta a už teď se může chlubit velkými jmény, které se jí podařilo podepsat. Jsou mezi nimi například Tomáš Deák, Leo Brichta a nově se vyrojily spekulace, že se do organizace chystá i Viktor Pešta. Jak to teda je?