Top-Fight.cz - bojové sporty
Gaethje Khabib Nurmagomedov

Ou! Khabib se nečekaně pustil do Gaethjeho: Sklapni a šoupej nohama, ten titul si nezasloužíš!

I jindy poklidný zápasník, jako je Khabib Nurmagomedov, musel ukázat svou temnou tvář. A trochu překvapivě to odnesl zrovna Justin Gaethje.

Ten si na posledním UFC turnaji poradil v lukrativní postojářské bitvě s Michaelem Chandlerem a rázem byl (neoficiálně) jmenován novým titulovým vyzyvatelem… No a kdyby náhodou ten boj o titul nedostal, tak prý začne rebelovat, protože si ho prý zaslouží.

S tímto výrokem ovšem silně nesouhlasí Khabib Nurmagomedov, který se nebál do arizonského rváče pustit a připomenout mu jednu zásadní věc. „V posledních osmi zápasech jsi byl třikrát ukončen, jak bys tedy mohl bojovat o titul?“ tázal se Gaethjeho.

„Měl jsi šanci se stát šampionem, ale místo toho jsi usnul,“ připomínal mu jejich vzájemný střet, ve kterém Orel poslal Justina po dobře uchyceném triangle choku do říše snů.

Kdo si podle Khabiba tedy zaslouží bojovat o pás nejvíce, to je jeho týmový kolega Islam Makhachev. „Islam se momentálně nese na vlně devíti výher. Jen v roce 2021 podstoupil tři fighty, všechny je navíc vyhrál před limitem. Takže hezky sklapni, Justine, a šoupej nohama. Přiznej, že si o titul zaslouží bojovat Islam, ne ty.“

Ještě před pár měsíci panoval mezi Khabibem a Gaethjem vzájemný respekt. Ani jeden nedokázal říct o tom druhém nic zlého, naopak o sobě mluvili vždy s pokorou. Dá se tedy předpokládat, že po dnešku se dost věcí změní.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
  • Top-Fight.cz
  • UFC
  • Ou! Khabib se nečekaně pustil do Gaethjeho: Sklapni a šoupej nohama, ten titul si nezasloužíš!