top fight logo export web
1b1b46c0fae043b066678b97625922cba38d7696

Overeem se vrátí na scénu v listopadu

Alistair Overeem se po dvou těžkých porážkách, které mu uštědřil Nganou a Blaydes, pokusí vrátit do hry na listopadovém UFC Fight Night 141. Holandská legenda, která vlastní tituly DREAM a Strikeforce, se na tento zápas připravuje v Elevation Team Colorado po boku svého posledního přemožitele Curtise Blaydese.

Ten má na stejné akci hlavní zápas proti Francis Nganou. Alistar je momentálně osmička těžké váhy a pokus posunout se do top pět mu bude znepříjemňovat nováček v UFC Sergey Pavlovič.

Alistair Overeem po dvou těžkých porážkách

Tento, v profesionální kariéře, neporažený ruský bohatýr je šampionem Fight Nights Global, má na kontě dvanáct výher a z toho devět TKO, KO. Všech ukončení dosáhl v prvním kole, takže je jasné, že pro Overeema, který má často pomalejší vstup do zápasu, bude první kolo kritické.

Akci bude hostit Cadillac Arena v Pekingu. Další potvrzený zápas je Jessica Aquilar proti Weili Zhang, nebo Rashad Coulter proti Yaozong Hu.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.