top fight logo export web
1b1b46c0fae043b066678b97625922cba38d7696

Overeem se vrátí na scénu v listopadu

Alistair Overeem se po dvou těžkých porážkách, které mu uštědřil Nganou a Blaydes, pokusí vrátit do hry na listopadovém UFC Fight Night 141. Holandská legenda, která vlastní tituly DREAM a Strikeforce, se na tento zápas připravuje v Elevation Team Colorado po boku svého posledního přemožitele Curtise Blaydese.

Ten má na stejné akci hlavní zápas proti Francis Nganou. Alistar je momentálně osmička těžké váhy a pokus posunout se do top pět mu bude znepříjemňovat nováček v UFC Sergey Pavlovič.

Alistair Overeem po dvou těžkých porážkách

Tento, v profesionální kariéře, neporažený ruský bohatýr je šampionem Fight Nights Global, má na kontě dvanáct výher a z toho devět TKO, KO. Všech ukončení dosáhl v prvním kole, takže je jasné, že pro Overeema, který má často pomalejší vstup do zápasu, bude první kolo kritické.

Akci bude hostit Cadillac Arena v Pekingu. Další potvrzený zápas je Jessica Aquilar proti Weili Zhang, nebo Rashad Coulter proti Yaozong Hu.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!