top fight logo export web
Paddy Pimblett Henry Cejudo

Paddy je nejzábavnější fighter současnosti, jsem jím unesen! píše ohromený Cejudo

Paddy The Baddy Pimblett má za sebou v UFC teprve dva zápasy, ale doslova jimi strhnul pozornost na svou stranu.

Samozřejmě nikdy nejde jen o samotné výkony, musíte se umět i prodat, a to Paddymu jde dokonale. Protože používá svá ústa jako druhou zbraň, jíž útočí mimo oktagon, hovoří se o něm už teď jako o nové hvězdě organizace.

Mnozí lidé tomuto mladíkovi zatím nedokáží přijít na chuť, ovšem to se údajně časem změní. Takový Henry Cejudo nabádá fanoušky, aby si užívali jízdu, na níž se Pimblett vydal. Je to totiž pekelná zábava.

„Ne každý umí vytvářet takovou show, to prostě musíte mít v sobě. Paddy nám ukazuje, že má dovednosti, charisma i osobnost. Všechny potřebné aspekty, abyste v tomto sportu mohli prorazit. Je pekelně vzrušující sledovat jeho zápasy!“ rozplýval se Cejudo.

„UFC slouží k pobavení lidí, je to svým způsobem zábavní společnost a Paddy je mistrem ve vytváření zábavy. Zaslouží si veškeré uznání, které se mu aktuálně dostává. Rozhodně je to nezajímavější fighter současnosti,“ vzdával Cejudo hold nadějnému bojovníkovi z lehké váhy.

A teď už Danu Whiteovi zbývá jen vyřešit otázku týkající se Pimblettovy výplaty. Ačkoliv se stává hlavním tahounem pozornosti, stále pobírá jen 12 tisíc dolarů za zápas (a dalších 12 tisíc za případnou výhru). To je skutečně na takového tahouna zájmu málo.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.