top fight logo export web
Paddy_Pimblett

Paddy Pimblett odhalil, jaké jediné dva UFC zápasníky skutečně uznává

Jeho jméno je často přirovnáváno ke Conoru McGregorovi, ale pravda je, že k tomuto Irovi Paddy vůbec nevzhlíží.

Paddy „The Baddy“ Pimblett má za sebou úspěšnou premiéru v UFC a vzhledem k jeho minulosti, potenciálu i dovednostem se o něm hovoří jako o nové hvězdě celosvětového MMA.

I když zatím není jisté, zdali tento status potvrdí, už teď se kolem něho motají novináři. A ti se o něm snaží dozvědět co nejvíce.

Poslední otázka byla například směrována na to, koho tento šestadvacetiletý perspektivní bijec nejvíce uznává. Najde se vůbec někdo takový? Možná bychom se divili.

„Vždy se snažím zaměřovat hlavně na sebe, jelikož věřím, že si každý z nás píše svůj vlastní příběh, ale pokud jde o dospívání, i já se musím přiznat, že jsem tu měl dva velké favority,“ odhalil Pimblett.

„Moji oblíbení fighteři byli Big Nog (Antonio Rodrigo Nogueira) a Vitor Belfort, kterého jsem si oblíbil hned při prvním UFC turnaji, jaký jsem kdy viděl. Od té doby jsem se stal jeho fanouškem,“ přiznal.

Teď se však stal spisovatelem svého vlastního příběhu. „Věřím tomu, že mám veškerý možný potenciál, abych se stal nejlepším ze všech. Mým snem je vyhrát titul na Anfield Road (stadion Liverpoolu) a oslavit ho s fanoušky, kteří budou zpívat moje jméno. Přesně takto se to stane,“ nepochybuje.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.