top fight logo export web

Paddy Pimblett předpověděl, jaký UFC šampion bude už brzy sesazen z trůnu

Paddy Pimblett je přesvědčený, že ví, jaký UFC šampion už brzy přijde o svůj pás.

Naposledy jsme změnu stráží zaznamenali na trůnu muší váhy, kde kraloval historicky první mexický šampion Brandon Moreno, jehož ovšem na body srazil Brazilec Deiveson Figueiredo.

Abychom zachovali trend, půjdeme z nejnižší váhové kategorie jen o stupínek výše, kde nás údajně bude čekat podobný scénář.

Na čele žebříčku bantamové váhy se nachází šampion Aljamain Sterling. Toho ovšem Pimblett označil za nejslabší mistrovský článek, který bude brzy odstraněn.

„Osobně nevidím způsob, jak by Aljo mohl porazit Petra Yana,“ vyjádřil se talentovaný liverpoolský bojovník na adresu titulové bitvy, jíž se v bantamu dočkáme 9. dubna.

„Mnoho lidí říká, že je Aljo šampionem omylem, no a já musím souhlasit. Nejlepším je v této divizi zkrátka Petr Yan, který svou dominanci opět potvrdí,“ nabyl Pimblett přesvědčení.

Na Sterlinga tedy čeká náročný úkol. Před sebou má skvělou příležitost, jak umlčet všechny kritiky a pochybovače, co říkají, že se k mistrovskému pásu neměl vůbec dostat.

„Když jsem bojoval s Petrem poprvé, byl jsem zraněný a prakticky nepřipravený. Normálně bych do boje ani nenastoupil, ale titulové šance se prostě neodmítají. Teď uvidíte úplně jiného Sterlinga,“ řekl o sobě šampion.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.