top fight logo export web
Paddy Pimblett jidlo vaha

Paddy Pimblett se pochlubil, jaká je jeho váha mimo zápas a jak mu jde hubnutí

Paddy Pimblett pořádně hazarduje se svým zdravím. Ve svém osobním volnu váží mnohem více, než byste od lehké váhy čekali.

Netrvalo to dlouho a „The Baddy“ se velmi rychle stal oblíbeným bojovníkem fanoušků. Jejich přízeň si získal nejen svým vystupováním či bojovým stylem, ale také svým velmi neobvyklým stravováním.

Ještě jsme tu v podstatě neměli člověka, který by si mimo aktivní bojové období dopřával takové kalorické bomby a ještě se tím chlubil.

Coca cola, dorty, čokolády, hranolky, dvojité hamburgery apod. To jsou Paddyho oblíbené pochoutky, na které nedá dopustit. Jak ale potom zvládá hubnout do lehké váhy?

„Člověk to musí mít v sobě. Vždy jednou za čas si stoupnu na váhu, a když si všimnu, že už sahám na určitou hranici, tak polevím a jdu to rychle spálit do tělocvičny,“ odpovídá Pimblett.

Paddy Pimblett ufc penize

A kolik tedy váží?

„Když nemám fight, pohybuje se má váha kolem 90-95 kilogramů. 95 je už opravdu takový strop, při kterém mačkám tlačítko alarmu, abych začal něco dělat,“ odhalil britskému deníku Mirror.

Nutno však říct, že se umím ovládat. Jakmile se blíží termín zápasu nebo pokud jsem v přípravě, dokážu všechny tyhle sladkosti vynechat. Ano, občas si dám po tréninku nějakého šťavnatého burgera, ale zatím do lehké váhy hubnu v pohodě,“ nechával se slyšet.

Až do 23. července to teď bude muset Paddy vydržet, v ten den má totiž zápas proti Jordanu Leavittovi. Pak bude jeho výlet do cukrárny opět vítán.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.