top fight logo export web
Paddy Pimblett oznamil dalsi zapas v UFC

Paddy Pimblett se vrací! Kosti se mají lámat 10. prosince

Perspektivní a divácky atraktivní bijec Paddy Pimblett má oficiálně domluvený zápas na turnaji UFC 282 na kartě u Jiřího Procházky.

Liverpoolský zápasník, jenž aktuálně obývá vody lehké váhy, ač se tomu mnozí díky jeho stravovacím návykům dost diví, se postaví proti soupeři, který v UFC působí již pět let. Je jím čtyřiatřicetiletý Američan Jared Gordon, jehož celková bilance čítá 19 výher a 5 porážek. Ve svém posledním zápase (20. srpna) na body porazil Leonarda Santose.

Paddy Pimblett nasazuje dietu

„Jsem rád, že mi UFC vyhovělo a dalo mi zápas na prosinec, jak jsem si přál. Tím pádem budu mít hezké Vánoce. Jednak mi neunikne slavnostní hostina, ale také se jednak konečně dostanu do oficiálního žebříčku lehké váhy. Takže 10. prosince, přátelé. Zlomím Gamrotovu vůli a možná uslyšíte i praskání kostí,“ zasmál se Pimblett po oznámení svého zápasu v rychlé reakci pro ESPN.

Turnaj UFC 282 se nám tedy hezky začíná plnit. Dana White navíc potvrdil, nyní již oficiálně, že Jiřímu Procházkovi s Gloverem Teixeirou bude patřit hlavní zápas večera. Galavečer doplní i následující dvojice: Chris Daukaus vs. Jairzinho Rozenstruik, Jan Blachowicz vs. Magomed Ankalaev, Darren Till vs. Dricus Du Plessis, Santiago Ponzinibbio vs. Robbie Lawler či Alexander Gustafsson vs. Ovince St. Preux. Přidáme-li i Paddyho Pimbletta, můžeme se v podstatě bavit o turnaji roku.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!