top fight logo export web
Pimblett White

Paddy Pimblett? Ten hajp je vážně skutečný! Dost možná nová hvězda organizace, rozplýval se White

Už i Dana White v tom začíná mít jasno. V UFC nám roste nový „Conor McGregor“.

Paddy „The Baddy“ Pimblett je tím jménem, které byste si měli zapamatovat. V blízké době jej totiž bude slýchávat čím dál častěji.

Tento liverpoolský mladík během sobotní noci pobláznil londýnské publikum, před jehož zraky zneškodnil dalšího svého soupeře. Rodrigo Vargas mu byl schopen odolávat necelé čtyři minuty, než odhalil krk a nechal se uškrtit.

„Říkal jsem vám, že se stanu nový Conor McGregor a že ovládnu tuto hru!“ jásal Paddy, který se rázem snažil všem fanouškům připomenout, aby ho začali brát vážně, jelikož to sem přišel „přebrat“.

A i když je jasné, že nám toho tento anglický borec musí ještě dost ukázat, než se dostane k titulovým příčkám, minimálně Whiteovu pozornost si skutečně získal.

„Ten hajp je opravdu skutečný! Vše, co jsme o něm slyšeli, je vážně skutečné. Paddy je opravdová výzva a dost možná i nová hvězda organizace,“ sdílel své nadšení vrchní šéf UFC, který si lepší průběh celého turnaje snad ani nemohl přát.

„Myslím si, že je na čase tomu klukovi dát hlavní zápas. Čísla nelžou, on je tahoun pozornosti. Dám vám příklad. Když jsem na svém IG vyvěsil video Aspinalla s Volkovem, vidělo ho 120 tisíc lidí. Když jsem tam ale dal Pimbletta, podívalo se 1,3 milionů lidí. Ten kluk znamená byznys!“ chválil White svého nového „zlatého“ koně.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.