top fight logo export web
89f13fcc3c319e96fa584295771574e743605297

Paige Van Zant se vrací!

Paige Van Zant se před dlouhými deseti měsíci utkala s Jessicou-Rose Clarkovou a kromě prohry si odnesla ošklivé zranění ruky. Byla naplánovaná operace, která měla dobu léčby zkrátit na zhruba osm týdnů, ale tělo mladé hvězdy se nehojilo a následovala druhá operace.

Ta už přinesla očekávaný výsledek, ale po zapojení do plného tréninku začal zlobit kyčelní kloub a rameno. I přes tyto všechny obtíže to vypadá, že konečně talentovanou Paige uvidíme brzy zpět v oktagonu.

Paige Van Zant se před dlouhými deseti měsíci utkala s Jessicou-Rose Clarkovou

Ona sama toto období zhodnotila takto: „Nepředpokládala jsem, že mě čeká takto dlouhý léčebný proces. Jenom sedět a čekat, až se výsledky zlepší, bylo něco strašného. I když se ve všem snažím najít pozitiva tak z tohoto období jsem byla skutečně zoufalá. Nyní cítím obrovský hlad po MMA a těším se až uvolním hromaděný hněv v kleci.“

Paige Van Zant se vrací do UFC

Van Zant má nyní cíl jasný. V době, kdy se dokázala koncentrovat opravdu jen na sport a nenechala se rozptylovat velkým množstvím marketingových akcí, předváděla výborné výkony. Uvidíme, zda se dokáže dostat zpět na tuto úroveň a jak se vypořádá s dlouhou pauzou.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!