top fight logo export web
Paige VanZant penize

Paige VanZant dostane ještě jednu šanci, teď je to už na ní, promluvil prezident BKFC

O bojové budoucnosti Paige VanZant má rozhodnout její příští zápas.

Známá kráska, která se nejvíce proslavila svým působením v UFC, než si založila účet na OnlyFans, kde se s fanoušky dělí o své odhalené fotky, bude mít dost možná jednu z posledních šancí, jak zachránit svou bojovou kariéru.

Výsledky jí totiž v posledních letech zrovna nejdou na ruku a nepomohl jí ani přesun do Bare Knuckle FC, kde se konají boxerské zápasy bez rukavic.

Tuto drsnou disciplínu si oregonská rodačka vybrala proto, aby ukázala, že není jen hezkou tvářičkou, za jakou ji lidé považují, neboť ji bojové sporty zkrátka baví. Tak nějak se v sobě ale mohla splést.

„S Paige jsme se sešli a vedli jsme skutečně dlouhý rozhovor. Ona sama ví, co je potřeba udělat, aby svou kariéru dala do pořádku. My se jí pokusíme vyhovět tím, že jí k tomu přizpůsobíme podmínky,“ prozradil šéf BKFC David Feldman.

„Tohle je její velká šance, které se musí chopit zuby nehty. Já mohu pochválit jen její odvahu, protože se po těch nezdarech stále nechce vzdát. Určitě se budeme těšit na její comeback, ale teď už to bude záležet jen na ní, jak se k němu postaví,“ dodal.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.