top fight logo export web
Adesanya Pereira

Pamatuju si, jak Adesanya bulel jako malý kluk, co jsem ho vypl, vysmívá se šampionův přemožitel

Ještě než Israel Adesanya přešel do UFC, kde se následně stal šampionem střední váhy, čelil dvakrát v kickboxerském prostředí Brazilci Alexu Pereirovi, v obou případech s ním prohrál.

Jednou to bylo na body, podruhé dokonce na KO. A zejména tento druhý případ světu provokativní Brazilec rád připomíná.

„Pamatuju si, že jak jsem ho vypnul, tak se potom rozbrečel jako malé děcko. Ramena dole, hlava dole, bezmocný pohled a jen slzy. Přesně tak to bylo,“ posmíval se Pereira, jenž se dokonce nyní vydal za Adesanyou do UFC, kde se s ním bude dožadovat trilogie.

„Vím, že bych ho dal i potřetí. Jsem jeho kryptonit, jeho noční můrou, bojí se mě. Dokonce jsem slyšel, že jak se dozvěděl, že sem jdu za ním, tak měl bobky,“ říkal pohrdavě.

Než se ovšem Pereira dopracuje na čelo žebříčku střední váhy, může mu to chvíli trvat. Dokonce i tak dlouho, že se mezitím Adesanya přesune natrvalo do polotěžké váhy.

„Na Israela čeká dost možná poslední obhajoba, než se vydá zase do polotěžké váhy, kde bude usilovat o titul. Možná jsme jednou zakopli, ale rozhodně se nevzdáme,“ potvrdil jeho trenér Eugene Bareman.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.