top fight logo export web
Pereira Strickland

Parádní řežba v UFC! Střední váha nabídne bitvu mezi Adesanyovým katem a milovníkem násilí

Známý Adesanyův kat Alex Pereira se dočkal. Po pouhých dvou zápasech v UFC se ihned zapojí do boje s elitou.

Když Pereira přicházel do UFC, jeho přáním bylo vynutit si trilogii s šampionem Israelem Adesanyou, nad nímž už drží dvě výhry z kickboxerského prostředí. Samozřejmě, MMA je jiným sportem, ale i tak musíme brát v potaz, že oba borci jsou hlavně postojáři, tudíž jejich arsenál příliš rozdílů dneska nepřinese.

Když Pereira 12. března sekl Bruna Silvu, ihned se zeptal Dany Whitea, zdali by nemohl přeskočit řadu a jít se rvát s elitou. Jeho žádost konkrétně směrovala na Jareda Cannoniera, ovšem šéf UFC mu místo toho předhodil Seana Stricklanda. Tak či tak byla Brazilcova žádost vyslyšena.

Web sherdog a spolu s ním i ESPN novinář Brett Okamoto shodně potvrdili, že k tomuto souboji dojde 30. července na turnaji UFC 277. Nutno podotknout, že Stricklandovi v žebříčku střední váhy náleží čtvrtá příčka, zato Pereira se v něm zatím ani nenachází. Patrně mu tuto výsadu zajišťuje hlavně ta skutečnost, že v minulosti dvakrát porazil Adesanyu, který je v UFC jinak neomylný.

Stricklanda je třeba uznat, že do takto velké bitvy vůbec vstupuje, riskuje jí své skvostné postavení v žebříčku. Na druhou stranu je ale také třeba přiznat, že můžeme očekávat skvělou štípanou a Sean je milovníkem násilí. Už dlouhou dobu vytrubuje, že by rád v kleci někoho zabil. Na této bizarní hlášce promuje své zápasy.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.