top fight logo export web
Brandon Moreno ufc

Pás je doma, teď si v klidu může stavět Lego, pochlubil se šampion se svým prazvláštním koníčkem

Brandon Moreno je nejenom vynikající zápasník, ale údajně také skvělý stavitel.

Všichni máme ve svém životě nějaké koníčky a tím Morenovým je trochu překvapivě stavebnice Lego. Již jako malý kluk v něm našel oblibu a nepřestal ani v pokročilém věku, kdy se dostal na samotný vrchol muší váhy UFC a dnes jej zná prakticky celý bojový svět.

„Skutečně je to tak, přátelé, jsem velkým fandou stavebnice Lego. Není to jen můj koníček, ale jsem i velkým příznivcem samotné značky. Bože, kolik peněz jsem za svůj život jen do toho už vložil. Pokud by si tedy tato společnost přála něco podniknout, jsem tomu otevřen,“ nabízel se.

Moreno je vůbec prvním zápasníkem ryze mexické národnosti, který kdy v UFC držel mistrovský titul. Jindy neomylného Brazilce Figueireda nepustil vůbec do ničeho a nakonec ho ve druhém kole uškrtil.

„Byl to fantastický pocit a osobně musím přiznat, že to, jak se Deiveson po zápase zachoval, ve mně vzbudilo velký respekt. Vím, že teď chce trilogii, a pokud si to bude přát i UFC, tak mu ji milerád dám,“ vzkázal sedmadvacetiletý bijec.

moreno

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Registrovat se můžete zde.

betano mobil

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.