top fight logo export web

Patricio Pitbull tipuje, kdo bude novým šampionem lehké váhy UFC

Pokud jsou dny Khabiba Nurmagomedova definitivně sečteny, je jenom na vedení UFC, aby uspořádalo titulový fight o volný pás. A Patricio Pitbull už teď dobře tuší, kdo se stane novým šampionem.

Současný král lehké váhy Bellatoru je toho názoru, že tutéž hmotnostní kategorii akorát pod taktovkou UFC ovládne jeho dávný soupeř a spolubojovník Michael Chandler. Ten v největší MMA organizaci světa vyhrál pouze jeden zápas, ale zato mu jeho úspěšná minulost zaručuje přímý nástup do titulového boje.

„Nebudu mu sice fandit, ale jsem realistou a myslím si, že se Michael stane novým šampionem lehké váhy UFC. Zejména, pokud se jeho příštím soupeřem stane Dustin Poirier. Tím nechci Dustina nijak znehodnotit, ale domnívám se, že Chandler má styl dělaný přímo na něj,“ řekl Patricio Freire, též přezdívaný jako Pitbull.

Michael Chandler podlehl v UFC svému soupeři

Michael Chandler kdysi vládl lehké váze Bellatoru, ale zároveň podlehl nynějšímu mistrovi Freiremu. Následně si svou reputaci napravil třemi knokauty v řadě. Jedná se o velmi komplexního borce, který není špatný na zemi, ale rovněž si libuje v přestřelkách v postoji. Tyto faktory údajně mluví v jeho prospěch.

„Michael je velmi výbušným typem zápasníka. Bojovat s ním není nic příjemného. Chvíli vyčkává a pak vybouchne, je velmi agresivní. Má velmi rychlé a silné údery a navíc dobře ovládá zem. Je těžké ho vzít dolů. Určitě bude hrozbou pro kohokoliv,“ domnívá se Pitbull, kterému by se líbilo, kdyby se s Chandlerem mohl utkat ještě jednou hned poté, co se stane šampionem lehké váhy UFC.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.