top fight logo export web
Patrik Kincl vyhlizi zapas v UFC

Patrik Kincl se šibalský usmívá, místo zápasu s Vémolou možná přijde nabídka z UFC

Že by po Patriku Kinclovi házelo očkem samo velké UFC? „Jistá jednání už tu byla,“ přiznal sám bojovník.

Do vyhlášené bitvy o pás střední váhy Oktagonu nás dělí dva měsíce, a přesto i nyní existují důvody k obavám, zdali k utkání dojde. Největší strach pochopitelně plynul ze zranění, takový Karlos Vémola má například už teď poraněnou ruku, ale dokonce i Patrik Kincl by si mohl najít důvod k odstoupení. To kdyby například dorazila nabídka ze slavné UFC.

Do MMA Ligy mistrů měl Patrik nejblíže patrně před čtyřmi lety, než se s Karlosem střetl poprvé. Tehdy se ještě rozhodl tuto nabídku odmítnout, protože se necítil připravený.

Patrik Kincl se pripravuje na odvetu s Vemolou
Patrik Kincl

Vstoupí Patrik Kincl do UFC?

„Kdybych měl možnost přetočit čas a ocitl se ve stejné situaci, nejednal bych jinak. Proti Karlosovi to pro mě byla osobní záležitost. A do UFC bych šel na short notice proti rozjetému Neilovi Magnymu. Bylo by to čistě o tom podepsat kontrakt a pak ať se děje vůle Boží,“ odhaloval Kincl na předzápasovém Face to Face.

Následně byl Patrik Ondřejem Novotným tázán, jak by Patrik jednal, kdyby nabídka od UFC přišla teď. On se jen šibalský usmíval a varoval vrchního promotéra Oktagonu, aby se ještě v prosinci náhodou nedivil.

„Takhle. Nějaká drobná jednání a oťukávání teď lehce probíhají,“ nezakrýval Kincl. „Ale tak snad vám třeba začátkem prosince pak nezmrzne úsměv,“ uvedl s tím, že by případně k nějakému překvapení mohlo dojít.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!