top fight logo export web
paul felder conor mcgregor

Paul Felder představil dva scénáře, za kterých se vrátí. Jeden zahrnuje Conora McGregora

Paul Felder je připravený přerušit svůj důchodový status, pokud bude naplněna alespoň jedna z jeho dvou podmínek.

Známý UFC veterán a nynější komentátor zápasů uvažuje nad tím, že využije příležitosti, dokud mu ještě slouží fyzické síly, a vrátí se zpátky do nitra oktagonu.

Aby tak učinil, potřebuje ale nejprve vnější impuls. Takový, který mu může dát jedině organizace, pokud vyhoví některému z jeho přání.

„Jsou tu dva scénáře, díky kterým bych oprášil rukavice a vrátil se zpátky. Ten první se týká money fightu s Conorem McGregorem, kdyby chtěl mít opět nějaké chytré kecy, pak mu velmi rád uštědřím lekci, a ten druhý se týká Seana Bradyho, který mě pobízel, abych zápasil ještě ve Philadelphii, což je místo, které mám moc rád,“ prozradil Felder.

Paul Felder ufc mma

S ohledem na nabízené možnosti je teď jen na něm, jak se rozhodne. On sám se údajně cítí skvěle.

„Ve fyzické stránce nikdy problém nebyl, už v době odchodu jsem říkal, že v sobě mám sílu na dalších pět fightů, ale ten oheň už ve mně nebyl,“ vysvětlil Felder důvod svého předešlého odchodu do důchodu. Nyní se mu motivace opět vrací.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!