top fight logo export web
Vladimir Putin Paulo Costa

Paulo Costa: Putin není slabý jako Biden nebo Macron, tohle je skutečný světový vůdce

Bývalý titulový vyzývatel Paulo Costa, který věří, že je Země placatá, se pustil do další velmi odvážné konverzace.

Když chcete budit zájem, musíte si vybrat takovou věc, kterou rozpoutáte co největší vlnu diskuzí. A Paulo Costa, který sám sebe považuje za reklamní mašinu a zároveň jednu z hlavních hvězd UFC, se nyní pustil do konverzace na téma války na Ukrajině.

Nikdo by si neměl dovolit napadnout svobodný stát, ale ruský prezident Vladimir Putin podle brazilského bojovníka údajně ví, co dělá. Prošel si totiž speciální školou života, kterou žádný jiný prezident nepodstoupil.

„Vladimir Putin není slabý vůdce, jako je Joe Biden nebo Emmanuel Macron. Je to bývalý voják, který byl pobodán do břicha a přežil. Tenhle člověk představuje zcela novou úroveň světového vůdce,“ napsal Costa na svém Twitteru, přičemž ještě své fanoušky požádal, aby mu ukázali nějakého dalšího lídra, který má podobnou minulost, jako má právě Putin.

Jelikož Costovy příspěvky kolikrát zdobívá emotikona ruské vlajky, je asi patrné, na čí straně stojí. Jeho vyjádření se ovšem může opírat i o rusko-brazilské partnerství, které spolu tyto země uzavřely ještě před válkou na Ukrajině.

Že je však Costa zcela odlišným typem člověka, tomu nám je důkazem několik jeho předchozích odvážných prohlášení. Oficiálně se třeba nebál bojovat za hypotézu, že je Země plochá. Také se prohlásil za jednu z největších hvězd UFC a dožadoval se podle toho finanční odměny. Nesmíme zapomenout ani na to, jak prohrál s Adesnayou a vymluvil se, že před zápasem vypil skleničku vína, která ho odrovnala.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.