top fight logo export web
Paulo Costa chce sanci v UFC

Paulo Costa: Zapomeňte na mou prohru s Adesanyou, snadno bych ho porazil

Paulo Costa se stále považuje za nejsilnějšího zápasníka v divizi střední váhy a je připravený to dokázat.

Ještě v létě roku 2020 to byl neporažený bojovník, který svým přístupem a tělesnou stavbou okouzlil nejenom fanoušky, ale dokonce i samotného Danu Whitea. Ten Costu dokonce označil za tu případnou sílu, která by Adesanyu mohla sesadit z trůnu střední váhy. Velmi se však spletl.

Paulo ve své první titulové šanci vůbec nic nepředvedl. Všechna slova, která před zápasem vyřkl, přišla vniveč. Naopak si uřízl velkou ostudu. Jak se ale později ukázalo, prý za nic nemohl. Jeho výkon byl do velké míry ovlivněn zraněním, kvůli kterému měl zápas odvolat.

Paulo Costa bojuje o titul v UFC
Paulo Costa bojuje o titul v UFC

Paulo Costa má taktiku

„Byl jsem hloupý, že jsem se za každou cenu snažil nastoupit. Měl jsem prostě ten fight zrušit, jak by to udělal každý rozumný člověk. Měl jsem zraněnou nohu, špatně se mi plnila váha, křeče mi pronikly snad do celého těla a klíčovou noc před bojem jsem nemohl zavřít oči,“ vzpomínal Costa v pořadu MMA Hour.

„Na to všechno přišla ještě sklenka vína a ta mě totálně odrovnala. Konečně jsem usnul, ale v boji jsem byl naprosto nepoužitelný. Nulový přehled o světě, hodně špatné reflexy, a navíc pokračující křeče v noze.

Adesanya je hubený týpek. Nikdy jsem nepochyboval, že by se nedal porazit, spíše naopak. Stojím si za tím, že se dá snadno sundat. Stačí mi k tomu jenom vhodné bojové podmínky.  

Přátelé, zapomeňte na tu prohru. I na tu s Vettorim, tam jsem byl tlustej jako prase, totálně z formy. Teď jsem však zpět. Jsem zvíře, cítím tu energii ve svých kostech a vážně, borci, tohle mé nové já bude hodně, hodně těžké zdolat,“ rozpovídal se nyní již „poučený“ Costa.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!