top fight logo export web
Paulo_Costa_ufc2

Paulu Costovi se v UFC rýsuje nový soupeř. Musíš ale splnit váhu! dostal podmínku

Paulo Costa si přeci jen prosadil svoji a měl by se vrátit zpátky do střední váhy, kde se mu momentálně rýsuje zvučný soupeř.

Bývalý brazilský titulový vyzývatel by se měl v kleci postavil pro Lukemu Rockholdovi, který si po své téměř tříleté absenci hodlá naložit pořádné sousto. Ví ovšem, že to je pro něho skvělá šance, jak se co nejrychleji dostat zpět na vrchol.

„Zatím je to jenom teoretická možnost, nic oficiálního, ale bavili jsme se o tom. Řekl jsem, že do toho půjdu, pokud to i Costa bude brát vážně, jelikož tu nejsem od toho, abych se pral se zasranými podvodníky,“ nechával se slyšet Rockhold.

„Když se Costa zaručí, že splní limit střední váhy, můžeme do toho jít. I kdyby opět našel zálibu ve víně a moc toho vypil, váhový limit musí být splněn. V opačném případě bych si našel někoho jiného,“ zopakoval svou podmínku během vysílání Submission Radia.

Kdyby k tomuto duelu tedy došlo, uskutečnil by se někdy zkraje léta. Brazilský bijec si hledá cestu k odvetě s Israelem Adesanyou i Marvinem Vettorim, což jsou dva borci, kteří se shodně postarali o jediné jeho porážky v MMA. Výhra nad Rockholdem by ho k tomuto cíli mohla přiblížit.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.