top fight logo export web
julianna pena

Pena: Nejsem jako ostatní zápasnice. Nemusím se svlékat, aby mě lidé uznávali

Julianně Peně bylo řečeno, že nebudí takový zájem, jaký by se od UFC šampionky čekal. Ona přišla s velmi hrubou odpovědí.

Aktuální vládkyně bantamové váhy, která sesadila z trůnu dříve neomylnou lvici Amandu Nunes, čelí náporu veřejnosti, že její bojový styl není zrovna oku lahodící. Proč tedy neudělá něco, čím by zvedla svou popularitu?

Julianna si dané tvrzení ovšem vyložila jinak, než bylo původně myšleno. Vše přetočila a nyní se domnívá, že byla vyzvána k tomu, aby s fanoušky sdílela sexuální obsah… Jako to dělají mnohé její kolegyně.

fighterky mma ufc

Julianna Peñ má jasno

„Jestli po mně chcete, abych se také začala svlékat, pak jste na špatné adrese. I ženy se mohou živit jako zápasnice a nepotřebují být žádným sexy modelem, který prodává své tělo,“ odpověděla rozhořčeně.

„Kdo tohle dělá, že prodává své tělo online, nevěří ve své vlastní bojové dovednosti. Já taková nechci být a ani nebudu. Mám dceru, které hodlám jít příkladem. I kdyby mi za to bylo nabídnuto více peněz, tak to prostě neudělám!“ zavřela nad touto myšlenkou v Barstool Chicago podcastu dveře.

Shodou okolností je teď Peně vyčítáno, že jisté erotické snímky už nafotila. Třeba se její slova však soustředí na úplnou nahotu…

V každém případě tuto novou šampionku bantamové váhy uvidíme v akci 30. července na UFC 277. V odvetě proti Amandě Nunes se pokusí obhájit svůj původní úspěch.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.