top fight logo export web
Joanna Jedrzejczyk ufc relax penize

Peníze, co beru v UFC, si mohu vydělat i mimo klec, hlásí Jedrzejczyk. Podmínka pro příští zápas je tedy jasná…

Joanna Jedrzejczyk se v kleci už přes rok neobjevila a nijak zvlášť na svůj návrat nespěchá. Zejména, pokud nebude vyslyšena její prosba.

Bývalá šampionka slámové váhy nerada přiznává, že věci zamrzly zrovna na financích, jenže tomu tak je.

„Není to o penězích, ale zároveň je to o penězích, chápete? Nemusím totiž riskovat svůj život a své zdraví za finance, které se mi dostávají od UFC. Jen jsem prostě už starší a pokud mám podstoupit další zábavný fight jako ten s Weili (Zhang), musím za to být dobře odškodněna,“ oznámila Jedrzejczyk.

Polská válečnice se tak nepochybně snažila nastínit, že peníze za boje z UFC k životu již nepotřebuje, neboť má vlastní byznys, ze kterého má příjem. Bojování se ovšem ještě úplně nevzdává.

„Já MMA miluji, na tom se nic nemění, jen si mohu snadno přijít na dobrý obnos i jinak, než je zápasení. Tak, kde u toho nemusím nic riskovat,“ vysvětlovala.

Joanna Jedrzejczyk ufc

Joanna má nyní s UFC platnou smlouvu pouze na jeden zápas. Zdali pak dojde k prodloužení, to se neví, proto nemůžeme vyloučit i ten fakt, že půjde o její poslední vystoupení pod taktovkou největší MMA organizace planety.

„Vše je možné, pokud to bude dobře odměněno. Do své kariéry jsem investovala spoustu času a obětovala tak své zdraví. Na výhře či prohře nezáleží, jelikož se vždy do zápasu snažím dát maximum. Stojí mě to však spoustu fyzického i psychického zdraví, a proto to nemůžu dělat věčně,“ uvedla Jedrzejczyk, která svůj názor ráda přehodnotí, pokud uslyší šustění zlaťáků.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Registrovat se můžete zde.

betano mobil

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.