top fight logo export web
9e44f3634258207f4a64abcd53ad501c2071b268

Peníze promluvily a stejně tak i manažer Brocka Lesnara. Připravuje se duel s Cormierem?

DC to nemá už daleko do důchodu, a pokud si chce na „stará kolena“ zlepšit svou reputaci, jíž mu pokazil Jon Jones, měl by upřít svůj pohled spíše k němu. Současné zprávy nám i napříč snažení UFC hovoří o něčem jiném. To nám mimochodem potvrdil i manažer udatného Brocka Lesnara.

Vše to začalo již na UFC 226, kde se Brock s Danielem začali pošťuchovat a od té doby bylo už asi jen otázkou času, než to vyvrcholí v něco většího. První potřebné kroky, které by měly vést k velkolepému fightu o titul v těžké váze, byly uskutečněny. 

„Mluvíme o tom a jednáme o tom. DC sice hovoří, že mu Lesnar stále uniká z lopaty, ovšem to vůbec není pravda. Naše verze příběhu zní tak, že se Cormier bojí s mým klientem utkat,“ překvapoval Paul Heyman, což je manažer mohutného wrestlera. 

Jeho slova odkazovala i na jakousi rýsující se dohodu s UFC. „Ve hře je spousta peněz, a proto nevidím důvod, proč by se tato bitva neměla uskutečnit. Brock určitě bude připraven a celá organizace by měla také,“ doplnil v rozhovoru pro TMZ.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!