top fight logo export web
Alex Pereira je sampion organizace UFC

Pereira je ten nejhorší šampion, jakého kdy UFC mělo, nebrala si servítky legenda

Alex Pereira je vůbec tím prvním bojovníkem, který v rámci střední váhy UFC porazil Israela Adesanyu. Uznání si za to ale prý ani nezaslouží.

Veterán Chael Sonnen měl v poslední době už celkem logické názory a i jeho zápasnické analýzy dávaly smysl. Teď ovšem přihodil do ohně opět jednou žhavé polínko kontroverzností.

Bývalá střední váha ve svém podcastu řekla, že je Alex Pereira tím historicky vůbec nejslabším šampionem v UFC. Naráží tím především na jeho nedostatek dovedností z hlediska bojové komplexnosti.

Alex Pereira vystřídal Adesanyu na trůnu

„Zcela upřímně nejsem vůbec unesen tím, co Alex dokázal. Je  šampionem, dejme tomu, ale vůbec si neumím představit, že  svůj pás obhájí proti komukoliv z vrcholu divize. To prostě není možné,“ vířil emoce Sonnen.

„Jakýkoli bojovník s aspoň nějakými znalostmi wrestlingu ho musí zdolat. Já, Whittaker, dokonce i Rockhold, který už na tu vrcholnou úroveň prostě nemá. Alex je tím nejhorším šampionem v celé historii UFC,“ nebral si servítky.

Skutečnost je sice taková, že Pereira vážně ještě nečelil ryzímu zemaři, ale snižovat jeho zásluhy se může někomu zdát vyloženě nemístné až přestřelené.

V příštím zápase se nicméně o Alexových dovednostech v boji na zemi stále příliš nedozvíme. Jak už bylo víceméně potvrzeno, jeho dalším protivníkem bude opět Adesanya.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!