top fight logo export web
Pereira Masvidal

Pereira: Teď chci Masvidala, ten s*áč se naváží do mé ženy!

Že by se Jorge Masvidal dopouštěl stejné chyby, kvůli které nadával Colbymu Covingtonovi?

Michel „Demolidor“ Pereira si nyní na Fight Night turnaji s pořadovým číslem 206 poradil s houževnatým Santiagem Ponzinibbiem, díky čemuž si v průběhu týdne nepochybně zajistí posun k elitní desítce žebříčku velterové váhy.

Právě v těchto končinách, konkrétně na osmé příčce, vysedává i floridský gangster Jorge Masvidal. Ten má nyní potíže se zákonem, protože v ulicích Miami napadl svého dobře známého soka Colbyho Covingtona. Důvodem měly být urážky na rodinu…

„Jaká to ironie, že?“ reagoval velmi pohotový brazilský bijec Pereira, který má s Masvidalem jiné zkušenosti. „On si stěžuje, že mu někdo uráží rodinu, ale sám dělá to samé,“ podotkl krátce po svém vítězném tažení.

Nic by se pochopitelně neobešlo bez důkazů. „Nevím, jestli to byla původně z jeho strany pouhá sranda, ale začal mi dělat do ženy. Začal si s ní psát, posílal jí nemravné návrhy a vše završil erotickým smajlíkem.“ 

„V momentě, co jsem se o tom dozvěděl, jsem se rozhodl, že budu jednat. Takže Jorge, jsi další na řadě, ty sráči. Tohle nemůžu nechat jen tak!“ vzkázal současnému držiteli symbolického BMF pásu.

Otázka na publikum v tomto případě asi nemá cenu. Je zřejmé, že tento souboj dává smysl a určitě ho rád uvítá i Dana White. Jediné, co doposud nevíme, je to, jak Jorge dopadne u soudu. Stále mu totiž hrozí, že po útoku na Covingtona půjde za mříže. Doposud má nařízený jen zákaz přiblížení.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.