Top-Fight.cz - bojové sporty

Perry: Box je o tom vypni nebo buď vypnut. Woodley už na to nemá, já bych Paula zničil

Mike Perry začíná svou mysl pomalu přeorientovávat na to boxerské prostředí, do kterého se sám hodlá přesunout.

Nejvíce ho pochopitelně lákají zápasy s YouTubery, které se v poslední době nejvíce chytly, i když on sám by se nebránil ani dalším výzvám. Ví ovšem jediné. Rozdíly mezi boxem a MMA tu jsou zásadní.

„Box je šermem paží. Abyste vyhráli, musíte se tlačit dopředu. Takový Woodley už na to nemá. Kdybych já byl na jeho místě, Jakea bych totálně zdemoloval. Dostal bych ho do úzkých, vyvinul na něj neuvěřitelný tlak a pak ho vypnul. Přesně o tomhle ten sport je – vypni nebo buď vypnut,“ pronesl Perry odhodlaně.

Kdy se ovšem on sám přesune mezi šestnáct provazů, to zatím ještě neví. „Uvidíme podle nabídek a podle toho, co se bude dít v UFC. Stále zde mám platnou smlouvu, ale je pravda, že už teď se ve svých trénincích více zaměřuji hlavně na postoj,“ vyjasnil současnou situaci.

Mike Perry je tedy stále ještě zápasníkem UFC, kde mu už v podstatě Dana White dává nůž na krk. Prakticky již jeho příští zápas může být rozhodující a my se dozvíme, jestli to s ním organizace bude chtít táhnout dál, anebo jestli s ním rozváže spolupráci. Platinova forma totiž není nejen v poslední době zrovna růžová…

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
viktor pesta ragozin

Viktor Pešta jednal s bojovou organizací RFA! Odejde z OKTAGONu?

Bojová organizace RFA do toho vlítla pěkně zhurta a už teď se může chlubit velkými jmény, které se jí podařilo podepsat. Jsou mezi nimi například Tomáš Deák, Leo Brichta a nově se vyrojily spekulace, že se do organizace chystá i Viktor Pešta. Jak to teda je?

  • Top-Fight.cz
  • UFC
  • Perry: Box je o tom vypni nebo buď vypnut. Woodley už na to nemá, já bych Paula zničil