Top-Fight.cz - bojové sporty
Mike Perry chystá změny v tréninku MMA

Perryho konec v UFC? Může za to organizace, měla jednat rychleji, uvádí manažer

Dana White údajně chtěl, aby Mike Perry své působení v UFC prodloužil, novou smlouvu mu však nabízel příliš dlouho.

Zní to možná až neuvěřitelně, ale tuto verzi příběhu nám nabídl Perryho manažer Malki Kawa. Podle něho si organizace i navzdory několika ne zrovna povedeným výsledkům Platinových služeb vážila, jen mu je nebyla schopna včas oplatit novým kontraktem.

„Upřímně jsme počítali s tím, že nám bude smlouva prodloužena, toto nám bylo sděleno přímo z ústředny UFC. Chtěli, abychom s nimi pokračovali, sám Dana White říkal, že se mu Perry líbí, vždy doručoval atraktivní podívanou,“ uveřejňoval Kawa.

Původně to přitom vypadalo, že se Perry musí snažit, aby si svou kariéru vůbec udržel. Na kontě měl čtyři prohry z posledních pěti zápasů a před sebou poslední zápas smlouvy, který údajně bylo nutné vyhrát. Na tento fight ale ani nedošlo, bojovník totiž opustil řady UFC a vydal se do BKFC.

„Tohle celé je chyba UFC, říkají nám, jak nás tu chtějí, ale potom nebyli schopni jednat včas. Nemohli jsme čekat, až se rozhoupou, nabízeli nám další fight až na příští rok, my chtěli bojovat hned. Osobně jsem kvůli tomu s Mikem promluvil a nastínil mu, že nemůže marnit čas čekáním, když mu jinde navíc nabízí skvělý plat. A tak vznikla dohoda s BKFC,“ popsal Kawa, jak se Perryho přesun do boxerského prostředí zrodil.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
  • Top-Fight.cz
  • UFC
  • Perryho konec v UFC? Může za to organizace, měla jednat rychleji, uvádí manažer