Top-Fight.cz - bojové sporty

Pět kol proti Oliveirovi je zbytečně moc, stačit mi bude možná jen jedno, predikuje Poirier

Dustin Poirier dostane 11. prosince novou šanci, jak se přiblížit k regulérnímu titulu lehké váhy. A tentokrát si ji prý už nenechá utéct.

Jeho soupeřem bude Charles Oliveira, tedy bojovník, jenž má na kontě devět výher v řadě a který disponuje opravdu promakaným jiu jitsu. To má být údajně jeho největší hrozbou i v tomto souboji. Jak to ovšem vidí Poirier?

„Opravdu si myslím, že tu jeho sérii prolomím a Charlese ukončím před limitem. Zápas je vypsán na pět kol, která mi přijdou ale zbytečně dlouhá. Zejména, pokud mi bude stačit jediná rána, abych to vyhrál,“ je si vědom.

„Musím přiznat, že se cítím skvěle. Mé tělo se cítí skvěle, má mysl a mé smysly jsou ostré jako nikdy předtím. Už se nemůžu dočkat, až to předvedu. Musím si dát pozor hlavně na Oliveirovu zem, ale pokud to udržíme v postoji, může přijít konec už v prvním kole,“ predikuje.

Bohužel pro fanoušky, Poirier má v merku i konec kariéry. „Vesměs si už nebudu mít co dokazovat. Jsem připravený jít do boje a dát do něho všechno, ale nevím, jestli to nebude naposledy. Opravdu věřím, že vyhraju, a chci si ten pocit z výhry v sobě ponechat do konce života,“ říká.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
  • Top-Fight.cz
  • UFC
  • Pět kol proti Oliveirovi je zbytečně moc, stačit mi bude možná jen jedno, predikuje Poirier