top fight logo export web
Paddy The Baddy Pimblett

Pimblett: Ještě nejsem ani v žebříčku, ale už teď jsem největší hvězda lehké váhy

Divize lehké váhy momentálně nemá žádného šampiona. Jediným nekorunovaným králem je údajně Paddy Pimblett.

Někdo je šampionem na papíře a někdo je naopak šampionem lidu. Kam sám sebe zařadil Paddy Pimblett, o tom asi není třeba spekulovat.

„Co jsem přišel do UFC, strhla se na mě neuvěřitelná vlna pozornosti. Každý má chuť uříznout si kousíček z toho Paddy koláče,“ chválil se liverpoolský bijec, jehož popularita roste každičkým dnem.

„Když nějaký fighter debutuje v UFC, na sociálních sítích mu přibude sto tisíc followerů. Mně přibyly téměř dva miliony a dneska jsem největší hvězdou lehké váhy. A protože divize nemá šampiona, mohu říct, že jí nyní vládnu já,“ překypoval sebevědomím.

„Zatím sice ani nejsem oficiálně v žebříčku, ale už teď si proti mně přeje každý bojovat. Taková je holá pravda. Já jsem tím money fightem, po kterém všichni touží. V pohodě bych sám dokázal vyprodat celý fotbalový stadion,“ prohlásil Pimblett na tiskové konferenci posledního UFC turnaje.

Paddy ufc mma zapas

A tohle je způsob, jakým se Paddy prezentuje. Nemusí nutně někoho urážet, jako to dělají jiní, pouze má přehnané sebevědomí, jež doplňuje opravdu nevšedním jídelníčkem. Po svém posledním zápase opět nasadil dortovou dietu a nyní váží přes 90 kilo. O dvacet více, než je limit lehké váhy.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!