top fight logo export web
Paddy Pimblett jidlo

Pimblett: Když nemám zápas, cpu se jako prase, jen včera jsem sežral 11 tisíc kalorií

V kleci zápasník, mimo klec ale gurmán, který si umí dopřát ty největší kalorické slasti. To je Paddy Pimblett.

Nynější objev z lehké váhy, který o sobě tvrdí, že je novou hvězdou celé organizace, se mimo své zápasové povinnosti vůbec nejeví jako profesionální bojovník. Ba naopak, dopřává si, co to jen jde. Tomu mají být důkazem jeho nezdravé stravovací návyky.

„Člověk by měl umět žít. Raději budu spokojené tlusté prase jak nespokojený hubený člověk. Například včera jsem sežral v přepočtu necelých jedenáct tisíc kalorií… Jsem fakt nechutné čuně,“ smál se Pimblett ve svém video blogu.

„Teď jsme například byli s kamarády na večeři. Dal jsem si kuřecí steak se sýrem a pálivou omáčkou. K tomu jsem si dal dvakrát hranolky s tatarkou a na to chipsy namáčenými v majonéze,“ chlubil se.

„Pak jsem si dal těstoviny a vše to zajedl balením čokolády. Nesmím zapomenout ani na to, že jsem to zapíjel Coca Colou. A doma jsem si dal ještě chutné čokoládové donuty… Takhle si já prostě žiju, to je můj jídelníček.“

Paddy Pimblett se tedy snaží být ukázkový zápasník, ale zdravým životním stylem tomu nejde naproti. Otázkou je, zdali díky tomuto trendu vůbec vydrží v lehké váze. Jeho tělo by mu také mohlo jednoho dne vystavit stopku.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.