top fight logo export web
Paddy Pimblett podepsal smlouvu s UFC

Pimblett: O’Malley vypadá jak naprostý blbec, ale ve skutečnosti je pořádně mazaný

Oba borce od sebe dělí dvě váhové kategorie, ale přesto se do sebe navážejí, jako by se spolu měli utkat.

Paddy Pimblett přišel do UFC a okamžitě začal sebevědomě prohlašovat, že si to tu celé podrobí. Už teď si vizualizuje, jak ukořistí pás lehké váhy na Anfield Road a jak si lidé budou popěvovat jeho jméno.

O’Malley je v UFC už podstatně delší dobu a cíle má vesměs podobné. I on se prohlásil za nejlepšího bojovníka planety, který je navíc největším tahounem organizace, čemuž se Pimblett na jednu stranu směje, ale na druhou to chápe.

O’Malley vypadá a chová se jako naprostý blbec, ale ve skutečnosti je pořádně mazaný. Přijímá jenom zápasy se snadnými soupeři, aby nahnal rekord a aby to vypadalo, že je dobrý,“ pravil Paddy pro MMA on Sirius.

„Myslím si, že je to jeho cílem, nabírat co nejvíc pozornosti, mlátit živé boxovací pytle a pak se tvářit jako pán světa. Tímto tak chce pouze zvýšit svoji hodnotu, možná si i zvýšit sebevědomí, ale uvidíme, kam až to dotáhne, pokud začne přijímat ty pravé výzvy,“ podotýká.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.