top fight logo export web
Paddy Pimblett ufc souper

Pimblett: V březnu se vrátím do boje, ale Cerrone mým soupeřem nebude… Příliš snadné sousto

Paddy Pimblett zkazil radost všem fanouškům, co se připravovali na jeho souboj s legendou Donaldem Cerronem.

V posledních dnech tu kolovaly zvěsti, že se nový objev Paddy „The Baddy“ Pimblett ve svém druhém zápase pod taktovkou UFC střetne s Donaldem „Cowboyem“ Cerronem. Dle slov liverpoolského bojovníka se ovšem jednalo o falešné zprávy, které si vymyslel Chael Sonnen.

„Chael hledal způsob, jak zpopularizovat ten svůj pořad, proto vypustil do světa tuto kachnu. Samozřejmě, že k žádnému duelu s Cowboyem nedojde, to je pro mě nyní moc snadné sousto,“ upřesňoval Pimblett v podcastu u Michaela Bispinga.

Plány pro svůj dašlí fight má ovšem zamluvené. „Jedinou pravdou na tom příběhu zůstává, že budu bojovat v březnu. Více vám zatím říct nemohu, podrobnosti oznámím už brzy.“

Kdo tedy bude pravým soupeřem nadějného anglického bojovníka, to zůstává jen záhadou. Sám ovšem už před časem avizoval, že si volí tuto postupnou cestu na vrchol, během které si pokusí podrobit celý bojový svět, dokud ho všichni fanoušci nebudou znát a nezačnou si zpívat jeho jméno.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.