top fight logo export web
Paddy Pimblett Conor mcGregor

Pimblett věstí, že se stane McGregorovým soupeřem. Pravděpodobně mu ukončí kariéru

Paddy Pimblett věří, že má UFC pro něho celou cestu až na vrchol hezky nalajnovanou. Jeho kariéra vyvrcholí v momentě, co se střetne s Conorem McGregorem.

Paddy pořád hovoří o tom, jak by rád v Anglii vyprodal nějaký fotbalový stadion. A teď má zrovna v merku soupeře, který by mu v tom mohl výrazně pomoci.

Conor McGregor je nejslavnějším MMA zápasníkem celé historie. Až se zkraje příštího roku vrátí, bude před sebou mít hned několik možností. Buďto půjde hned o pás, anebo zvolí nějaký zahřívací fight… Třeba proti Pimblettovi?

„Myslím si, že nám to osud skvěle připravil a že je má bitva s Conorem v něm jasně vepsaná,“ tuší liverpoolský bijec, který sám sebe považuje za novodobou hvězdu světového MMA. Tím pádem by si lidé jeho souboj s Notoriousem rozhodně nenechali ujít.

Paddy Pimblett ufc penize

„Conor se má vrátit někdy v lednu, ne? V té době nic nemám, to by mohl být ideální termín na comeback. Rozhodně je to možnost, nad kterou se dá uvažovat,“ zamyslel se.

„Mým původním plánem bylo, že si dám příští zápas někdy po novém roce. Třeba Conor půjde o titul, tak to nevyjde, ale kdyby nešel, můžeme něco upéct. Každopádně si jsem jistý, že já budu jeho posledním zápasem kariéry,“ sdělil Paddy v interview u Davea Portnoye.

A proč zrovna posledním? „Protože až s ním skončím, zbude pro něho jenom jediná možnost, a tou je odejít do důchodu. Takže mi buďto bude čelit teď, čímž ten chod věcí urychlíme, anebo nejprve prohraje boj o titul a bude mi čelit později. Tak či tak se oba utkáme,“ věří Pimblett.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!