top fight logo export web
4cc198410f282e78ba438ab52c44c59aad7e31c8

Plány šéfa UFC? Koupit si NFL tým, založit boxerskou stáj a doručit zápasy, které tu ještě nebyly

Dana White nedávno podepsal s UFC novou desetiletou smlouvu, v rámci čehož odhalil veřejnosti své plány. Ty se kupodivu netýkají jenom MMA, ale také rozšíření svého rybníku o další lovné území. To zahrnuje jak box, tak i NFL.

„Právě se poohlížíme po NFL týmu. Prý jsou dostupní zrovna Panthers a Broncos, tak uvidíme, jak se rozhodneme a jak to dopadne,“ odhalil Whiteův společník Lorenz Fertitta, který by preferoval první zmíněné mužstvo.

Není to poprvé, co si White hraje s takovou myšlenkou. O něčem podobném mluvil i v minulosti, předtím se k tomu však ještě neodhodlal.

„Jsem často velice zaneprázdněn, a proto ne vždy jdou věci zrovna tak, jak bych si zrovna představoval. Mým cílem je ale růst a nákup NFL týmu je jednou z možností, jak toho docílit. Před několika lety jsem neměl daleko od NBA týmu, v té době jsem ovšem byl ještě přeplacen. Teď by to mělo být jiné, prostředky na to jsou,“ pravil prezident UFC, jenž si za poslední roky přišel na pořádný balík.

Druhá avizovaná změna nás odkazuje na box, což je zejména v Americe velice populární sport. Potíž je jenom v tom, že se lidem často nedostává takových zápasů, jaké si přejí vidět. Právě zde Dana White zbystřil a hodlá to již delší dobu změnit.

„Když se vrátíme v čase do osmdesátých nebo devadesátých let, měli jsme tu opravdové chlápky, boxery, co si uměli vydělat peníze. Tehdy to byl sport, který budil pozornost na každém rohu, hvězda bojovala s hvězdou. Pak ale začaly vznikat různé obstrukce a těch top zápasů postupně ubývalo,“ vysvětloval White.

„Lidé neustále volají po zápase Joshua – Wilder. Lidé si neustále přejí vidět odvetu mezi Wilderem a Furym. Lidé prostě chtějí pravou show, což je mým úkolem, abych jim ji dodal. V UFC to není tak těžké, protože ty top chlápky stavíme proti sobě v jednom kuse. Jakmile rozjedu svůj vlastní byznys i v boxu, dočkáte se celé řady viditelných změn,“ slibuje.

A kdy se to celé rozjede? Údajně chvíli po létě. Je možné, že Whitea při této práci bude muset v UFC někdo zastoupit, ale k tomu se již někdo určitě najde.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!