top fight logo export web
Jiri Prochazka je neustale testovany v UFC

Podle mě Jirku podezírají z podvádění, myslí si Dvořák. Jak jinak si vysvětlit tolik testů?

Jiří Procházka je nejvíce testovaným bojovníkem za poslední rok, až nad tím zůstává rozum jenom stát.

Podivují se nad tím fanoušci (nejen čeští, ale i zahraniční), ovšem podivují se nad tím také sami zápasníci… 51 kontrol za poslední rok? To tu snad ještě nebylo, dokonce ani u takového hříšníka, jakým byl Jon Jones…

„Popravdě to absolutně nechápu a nerozumím tomu,“ kroutil hlavou David Dvořák, jenž sám v UFC působí.

„To už je jako kdyby ho někdo udal, jinak si to nedovedu vysvětlit, UFC by tohle jinak nedělalo. Moje domněnka je taková, že ho někdo nahlásil ohledně podezření, že užívá nějaké zakázané látky. Nikoho v historii tolikrát nekontrolovali a pochybuju, že do budoucna i budou.“

A jak je na tom s testováním sám David? „Poslední kontrola (v pořadí sedmnáctá) ke mně přišla v říjnu, od té doby nic a doufám, že už nepřijdou (úsměv). Ve finále, když to porovnám s Jiřím Procházkou, tak toho mám daleko méně. V UFC jsem necelé tři roky, za tu dobu jsem podstoupil sedmnáct kontrol, což je ještě dobré. Na UFC poměry dobré,“ řekl Dvořák serveru sport.cz.

Pokud měly uvedené kontroly něco dokázat, tak aspoň to, že je Jirka skutečně čistý. Případnému udavači nebo udavačům jistě spadl hřebínek. Český šampion má tak zelenou ke své první obhajobě, kterou podstoupí už prakticky za pár dní. 10. prosince bude v srdci Las Vegas obhajovat svůj pás v odvetě proti Gloveru Teixeirovi.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!