top fight logo export web
795f1d190f1f71cd23e27e5aff6bb95f4f969c65

Podle Whitea si Whittaker zaslouží více uznání: Je to nejméně doceněný šampion, jakého jsme tu kdy měli

Někteří jej nazývají nejlepší střední váhou současnosti, což by nám velice rád ukázal i on sám, jenže když se znovu zranil, pak se Robert Whittaker dostal do úst „rádoby fanoušků“, kteří jím za to opovrhují. I kvůli tomu vystoupil z davu Dana White a svého svěřence se přede všemi zastal. 

„Domnívám se, že je Whittaker nejméně doceněným šampionem, jakého jsme tu kdy měli. Zranění se bohužel nevyhnou každému, ale to vše také vychází z toho, jak moc tomu sportu obětujete. A já věřím, že Robert tomu dává opravdu hodně,“ vzdával hold svému koni z kategorie střední váhy.

Již zanedlouho na UFC 236 poznáme nového (dočasného šampiona), který bude reprezentovat divizi místo zraněného hrdiny, jenž se momentálně léčí po operaci břišní kýly. Whittaker plánuje návrat někdy v srpnu, kdy si to rozdá s vítězem duelu Israel Adesayna – Kelvin Gastelum.

„Je škoda, že ten první duel nedopadl (mezi Whittakerem a Gastelumem). Lidé to možná nevidí, ale oba jsou si dost podobní. Oba dva se ženou dopředu, oba dva mají touhu ničit soupeře a oba dva to jsou knokautoví umělci,“ pravil White prostřednictvím Jim Rome Show.

Teď je však na čase se soustředit na to, kdo získá pás prozatímního šampiona. „Myslím si, že to bude Adesanya,“ říká po chvilce úvahy šéf UFC. „Je to opravdový talent, který touží po duelu s Whittakerem. Já sám bych si je proti sobě velmi moc přál vidět,“ dodával White. Otázka je, aby ho Gastelum nevyvedl z omylu.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.