Top-Fight.cz - bojové sporty

Poirier: Doufám, že ze sebe Oliveira vydá to nejlepší, ale ve své hlavě jsem už teď šampionem

Dustin Poirier si přeje, aby na něj šampion Oliveira vyrukoval s úplně tím nejlepším, čím disponuje. Hravě to také prý odvrátí.

I Dustin se snaží postarat o dobré předzápasové promo, a proto avizuje, že i když svého soupeře v ničem nepodceňuje, moc rád otestuje všechny jeho kvality. Včetně jeho perfektně propracovaného jiu jitsu.

„V tom ideálním případě bych ten fight rád zatáhl až na to nejtemnější dno oceánu, kde by se teprve ukázalo, která strana to chce více. Jsem připravený čelit všemu, čím Oliveira disponuje, moc rád otestuji všechny jeho přednosti a doufám, že on rád zase ochutná ty moje,“ sdělil Poirier.

„Neumím si představit, že tento zápas prohraju, ve své hlavě jsem už dávno vítězem, šampionem. Na ten titul přihlížím jako na něco, co už je dávno mé,“ prozradil bývalý dočasný šampion lehké váhy pro MMA Junkie.

Duelu mezi Poirierem a Oliveirou se dočkáme 11. prosince na turnaji UFC 269. Následně by se měl i Dana White konečně rozhodnout, koho dalšího jmenuje vyzývatelem. Velmi nahlas o sobě dávají najevo Conor McGregor, Justin Gaethje či Islam Makhachev, ruského borce ovšem Dana už předem odmítl.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
  • Top-Fight.cz
  • UFC
  • Poirier: Doufám, že ze sebe Oliveira vydá to nejlepší, ale ve své hlavě jsem už teď šampionem