top fight logo export web
Islam Makhachev je novy sampion UFC

Poirier hodnotí zápas Makhachev vs. Oliveira: Patrně tu máme nového Khabiba

Slova plná uznání měl Dustin Poirier připravená pro nového vládce divize lehké váhy UFC.

Islam Makhachev stále poměrně nedávno v ostře sledovaném duelu přemohl Charlese Oliveiru, čímž dokázal něco, co se ani Dustinovi Poirierovi nepodařilo.

Když měl následně slavný americký „Diamant“ zhodnotit výkon nového šampiona, nedržel se zpátky. Naopak upřímně přiznal, že tu máme nového Khabiba.

Islam Makhachev Thiago Moises ufc fight night
Islam Makhachev

„Jsem velmi ohromen. Skutečně velmi ohromen,“ uvedl Dustin pro Yahoo Sports. „Islam proti Charlesovi přišel do klece a předvedl naprosto hladký a bezchybný výkon. A když si navíc vezmete, jaký je Charles kvalitní soupeř, musím před Islamem jedině smeknout,“ prohlásil s patřičnou dávkou uznání.

„Nebojím se říct, že tu máme nového Khabiba. Stejný styl, stejně dominantní výkony, žádná škrábnutí v boji. Tohle je obří konkurence a velká překážka pro kohokoliv. Jako MMA fighter nám Islam ukazuje, že má pokročilé všechny aspekty boje,“ pěl Dustin chválu na nového vládce lehké váhy UFC.

V současné chvíli se jedná o souboji Makhacheva s Volkanovskim. Pokud se Poirier ovšem blýskne výhrou nad Chandlerem a následně ještě nad někým jiným, pak by se i on měl dostat k titulové šanci.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!